Fotbal

Dům Paula Pogby během Ligy mistrů vykradli zloději. Vzali to nejcennější

Dům Paula Pogby během Ligy mistrů vykradli zloději. Vzali to nejcennější
Zdroj: profimedia.cz

Úterní večer se stal pro Paula Pogbu noční můrou. Jen chvíli poté, co s Manchesterem United vypadl z Ligy mistrů, zjistil, že jeho dům byl vykraden. A to v době, kdy v něm byly jeho děti.

Když Paul Pogba po prohře 0:1 s Atléticem Madrid odcházel po boku Ronalda do šatny, ještě netušil, že se v uplynulých 90 minutách stal terčem lupičů. Pachatelé se do domu ve vesnici Hale Barns vloupali, když ve vile byla jen pečovatelka s hráčovými dětmi ve věku tří a jednoho roku. "Minulá noc byla pro mou rodinu ta nejhorší noční můra," svěřil se francouzský záložník se svými pocity.

Lupiči dům vykradli v závěru utkání. "Věděli, že tam nebudu. Se ženou jsme spěchali domů. Nevěděli jsme, zda jsou naše děti v pořádku. Pro otce není nic horšího, než když nemůže ochránit své děti," napsal Pogba.

Podle fotbalistových slov byli lupiči v domě méně než pět minut. To však stačilo, aby vzali to nejcennější. "Ten čas stačil, aby nám sebrali něco mnohem cennějšího než věci, které máme v domě. A to pocit bezpečí a ochrany," komentoval Pogba ve svém vyjádření.

Francouzský reprezentant slibuje odměnu tomu, kdo poskytne informace vedoucí k dopadení zločinců. Pro zprávy zřídil speciální e-mail rewardpogba@gmail.com.

Související obsah

​Pogba není zdaleka jediným fotbalistou, jehož dům byl během zápasu vykraden. V lednu se lupiči dostali do domu Pogbova spoluhráče Victora Lindelöfa. V tu chvíli švédský záložník hrál proti Brentfordu. O vánoční pauze byl při potyčce se zloději zraněn Joao Cancelo z Manchesteru City. Před rokem během zápasu Ligue 1 vykradli dům Andela di Maríi a Marquinhose. V roce 2019 se terčem loupeže stal Sadio Mané z Liverpoolu a v minulosti vykradli například Stevena Gerrarda či Waynea Rooneyho.

Lupiči se do domu vloupali během úterního utkání s Atléticem Madrid, kde United padli 0:1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události