Další sporty

Bojovník LeBron opět předváděl divy. Po tygřím skoku se objevil i mezi diváky

Basketbalista LeBron James se po dvouzápasové absenci opět objevil v sestavě Los Angeles Lakers. Proti New Orleans Pelicans navíc předvedl výjimečně bojovný výkon, který ozdobil 38 body. V průběhu hry pak dokonce skočil mezi diváky, když se snažil zachytit míč.

LeBron James si právě v předchozím duelu proti Pelicans pochroumal kotník a vypadalo to, že jeho absence bude delší. Nakonec však pauza trvala pouze dva zápasy a hvězdný basketbalista je zpátky.

V klíčovém duelu o play-off, a opět proti New Orleans, s ním v základní sestavě nastoupil i Anthony Davis, který zase léčil kotník od poloviny února.

Související obsah

​Oba hráči navíc na palubovce zářili a mocně toužili dovést Lakers k vítězství. LeBron James pak ve třetí čtvrtině při skóre 63:62 pro Pelicans ukázal svoji neskutečnou bojovnost. 37letá hvězda NBA sice byla při pokusu o trojku zblokována, následně ale blokem zase zastavila protiútok. Míč se pak začal kutálet mezi diváky a hvězdný LeBron neváhal a tygřím skokem skočil mezi překvapené fanoušky.

Ani jeho heroický výkon však na výhru týmu z Los Angeles nestačil. Lakers padli s Pelicans 111:114 a vypadli z postupové desítky Západní konference NBA do play-off.

Související obsah

​Vítězi NBA z roku 2020 tak hrozí, že se nepodívá do vyřazovací části. Lakers však před sebou mají ještě pět zápasů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události