Další sporty

Smutná zpráva z NFL. Na Floridě tragicky zemřel talentovaný quarterback

Smutná zpráva z NFL. Na Floridě tragicky zemřel talentovaný quarterback
Bývalý quarterback Pittsburghu Dwayne Haskins | Zdroj: Profimedia.cz

Velmi smutná zpráva přišla z jižní Floridy, kde tragicky zemřel Dwayne Haskins, čtyřiadvacetiletý quarterback, který byl před třemi lety draftován v prvním kole. Hráč Pittsburghu zemřel poté, co jej srazilo auto. Celá NFL se zahalila do smutku.

Za měsíc by mu bylo teprve 25 let, kterých se ale nikdy nedožije. Talentovaný quarterback Dwayne Haskins trénoval společně s dalšími hráči Steelers na jižní Floridě. Po jednom z tréninků jej ovšem srazilo auto a patnáctka draftu z roku 2019 zraněním podlehla. Webu ESPN to potvrdil hráčův agent Cedric Saunders.

"Jsem zdrcen a nenacházím slova," uvedl v prohlášení klubu trenér Steelers Mike Tomlin. "Po svém příchodu do Pittsburghu se rychle stal součástí naší rodiny a byl jedním z nejlépe pracujících hráčů, a to jak na hřišti, tak i v komunitě. Dwayne byl skvělým týmovým hráčem a ještě lepším člověkem. Mám zlomené srdce," dodal. 

Související obsah

Haskins strávil první dvě sezony v NFL v týmu Washingtonu Redskins, v lednu roku 2021 pak podepsal smlouvu s Pittsburghem. V týmu působil jako třetí rozehrávač za Benem Roethlisbergerem a Masonem Rudolphem. V březnu minulého roku podepsal tříletou smlouvu se Steelers. Dwayne zemřel o víkendu 9. dubna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události