Fotbal

Rozčílený Ronaldo chtěl fanouškovi zničit telefon, pak ukázal krvavou nohu

Rozčílený Ronaldo chtěl fanouškovi zničit telefon, pak ukázal krvavou nohu
Cristiano Ronaldo po duelu s Evertonem | Zdroj: Profimedia.cz

Jeden z nejlepších fotbalistů historie, kterému se ovšem aktuálně nedaří tak, jak by si nejspíše představoval, má za sebou další incident. Hvězdný Cristiano Ronaldo po prohře na hřišti Evertonu neudržel emoce a při odchodu do šaten udeřil do telefonu fanouška stojícího u vchodu do tunelu. Posléze se fotbalista omluvil.

Manchesteru United se ani letos nedaří podle plánu. Naposledy Red Devils prohráli na hřišti Evertonu, který zuby nehty bojuje o udržení v nejvyšší soutěži. Cristiano Ronaldo se nedokázal prosadit, i když v nastavení druhého poločasu byl opravdu blízko. 

Internetem se hned začaly šířit záběry, ve kterých Cristiano Ronaldo bouchl do mobilu jednoho z fanoušků. Video incidentu proletělo sociálními sítěmi a Manchester United později oznámil, že situaci začíná s hvězdným portugalským fotbalistou řešit. 

Podívejte se na video: 

Související obsah

​​Ronaldovi nejspíše bouchly saze po prohře i zákrocích v celém utkání. Po duelu byl totiž vyfocen bez chráničů, které byly od krve, a nohu portugalské legendy zdobily dost výrazné šrámy. Někdejší hráč Realu Madrid se netrefil ve čtvrtém utkání ve všech soutěžích v řadě. Předtím hattrickem sestřelil Tottenham. 

Ronaldo se posléze za své chování omluvil na instagramu: "Není jednoduché zvládat své emoce v těžkých momentech, jakými si právě procházíme. Nicméně vždy musíme být trpěliví, mít respekt a jít příkladem pro mladé, kteří milují tuto nádhernou hru. Pokud je to možné, rád bych se omluvil."

A vzkaz ještě zakončil: "Rád bych pozval onoho fanouška na zápas na Old Trafford na důkaz fair-play a sportovního ducha."

Manchesteru United letos nevyšel ani útok na titul v Lize mistrů. Podívejte se na sestřih rozhodujícího zápasu s Atléticem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události