Fotbal

Modričova asistence je hitem internetu. Je to nelegální, říká legenda United

Luka Modrič opět ukázal, že je světová extratřída, a naprosto nevídanou přihrávkou našel Rodryga, který čtvrtfinálový šlágr Ligy mistrů poslal do prodloužení. Chorvatskému záložníkovi leží svět u nohou a některé fotbalové legendy se na adresu Modriče opravdu vtipně vyjadřují.

Je mu již 36 let, ale stále patří mezi nejlepší záložníky současnosti. Luka Modrič svou kvalitu předvedl i v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů proti Chelsea, a to v době, kdy to Bílý balet potřeboval nejvíce. Šajtlí překopl obranu, našel Rodryga, který v poslední desetiminutovce srovnal stav dvojutkání na 4:4. 

Nakonec Real skóroval v prodloužení, což mu na postup dále stačilo. Rodák ze Zadaru dostává chválu za chválou. "Tato přihrávka Modriče mě stála hlas, to je nelegální," pronesla anglická fotbalová legenda Rio Ferdinand. "Začal jsem řvát Luka, Muka nebo jak se vlastně jmenuje. Je to fenomén," dodal někdejší stoper Manchesteru United. 

Související obsah

Neskutečná přihrávka chorvatského reprezentanta přilákala i další legendy. "Taková přihrávka by měla být nemožná. Nejdříve míč nabere rychlost, poté vzdálenost, a nakonec i výšku? Jak je toto možné? Wow," řekl například někdejší fotbalový brankář Peter Schmeichel. 

Díky této parádě postoupil Bílý balet podesáté za posledních 12 let do semifinále Ligy mistrů, kde na svého soupeře ještě čeká. Tým Carla Ancelottiho se utká s lepším z dvojice Atlético Madrid / Manchester City. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události