Fotbal

Jednička reprezentace se zastala Mandouse: Každý někdy udělá chybu

Jednička reprezentace se zastala Mandouse: Každý někdy udělá chybu
Zdroj: profimedia.cz

Asi není složité odhadnout, jaké emoce prožívá Aleš Mandous po prohře Slavie s Feyenoordem a vyřazení z Evropské konferenční ligy. Ve druhé půli prakticky daroval soupeři gól, který týmu zasadil tvrdou ránu. V těžké chvíli ale přišla vlna podpory. Slovy ho podpořil i reprezentační gólman Tomáš Vaclík.

Ačkoli zápas byl ze strany sešívaných plný individuálních chyb, ta nejzřetelnější přišla v 78. minutě, kdy Mandous chyboval při rozehrávce a Cyrielu Desserovi nabídl gól do prázdné brány. Moment ovlivnil zápas a slávisté už nedokázali na ránu odpovědět.

Mandousovi, který se všem za svou hrubku omluvil, vyjádřil hned po zápase podporu například trenér Jindřich Trpišovský a vlídná slova přišla i od Tomáše Vaclíka.

"I ti nejlepší hráči na světě někdy udělají chybu, která stojí tým konečný výsledek. U nás brankářů je to ale bohužel nejvíc vidět. Drž se, Mandy, jsi skvělý gólman!" vzkázala reprezentační jednička na twitteru slávistickému brankáři.

Související obsah

"Za tu chybu bych se chtěl omluvit všem. Klukům, kteří jsou skvělí a já je bohužel takhle potopil," řekl ještě Mandous po zápase a děkoval také fanouškům, kteří ho podpořili.

Mandous není zdaleka první ani poslední gólman, který pochybil. Třeba takhle daroval soupeři gól Meshaal Barsham:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události