Kapitán Stars to schytal. Po tvrdém hitu udělal salto a spadl na střídačku

V zápase hokejové NHL mezi Edmontonem a Dallasem si fanoušci přišli na své. A to nejen díky sedmi gólům, které padly, nebo třiačtyřicáté sezonní trefě Connora McDavida. Diváky zvedla ze sedadel i situace ze třetí třetiny, kdy si domácí Nurse vyšlápl na dallaského kapitána Benna. Ten po jeho hitu udělal salto vzad a skončil na střídačce Oilers. Přímo u nohou největší hvězdy soupeře.

Přijel k mantinelu, nebral si servítky a předvedl hit jako vyšitý. Edmontonský obránce Darnell Nurse při zápase Oilers proti Dallasu sundal kapitána Stars a sklidil obrovský potlesk.

Jamie Benn po jeho zásahu ze třetí třetiny navíc udělal salto vzad přes mantinel a spadl až na domácí střídačku. Přesně k nohám Connora McDavida, jenž nosí kapitánské céčko v týmu Edmontonu.

​Po tvrdém dopadu se Benn ale okamžitě posbíral a z tábora soupeře rychle vyrazil zpět na led. Po zápase, v němž se bil o výsledek jako lev, se však nemohl ani radovat, jeho mužstvo totiž prohrálo 2:5.