Útočník Tampy dal gól s hokejkou mezi nohama. Parádičku zvládl v oslabení

Noční program NHL nabídl další parádní gól. V utkání mezi Floridou a Tampou Bay se nádherně trefil hostující Nick Paul, který ve vlastním oslabení prostrčil hokejku mezi nohama a propálil Knighta.

Zápas mezi Floridou a Tampou nabídl hned 12 gólů a jeden z nich byl naprosto exkluzivní. Ve druhé třetině za stavu 3:3 hráli Lightning v oslabení. Hagel vyhrál bruslařský souboj s již poměrně unaveným Barkovem. Zadovkou pak krásně našel Nicka Paula, který najížděl před bránu. Ten neváhal, protáhl hokejku mezi nohama a střelou na "teploměr" propálil Knighta.

Paul, který letos přišel z Ottawy, se o osm minut později navíc prosadil podruhé, když si jeho přihrávku srazil do brány Weegar. Hosté se tak dostali do vedení 5:3 a nakonec oslavili vysoké vítězství 8:4. Tampa tak ukončila 13zápasovou vítěznou sérii Floridy a samotný Paul zaznamenal už 16. gól sezony a 5. v dresu Lightning

​"Věděli jsme, na jaké vlně jsou. Chtěli jsme být tím týmem, který tuhle dlouhou sérii přeruší," řekl po zápase Paul. Tampa je aktuálně na pátém místě Východní konference a už vyhlíží play-off. Stejně tak Florida, která vládne celé NHL se 120 získanými body.