Další sporty

Krejčího vyděsilo tornádo. Jídla sbalil tolik, aby přežil měsíc ve sklepě

Krejčího vyděsilo tornádo. Jídla sbalil tolik, aby přežil měsíc ve sklepě
Basketbalista Vít Krejčí (vpravo) a Chris Paul (vlevo) | Zdroj: profimedia.cz

Basketbalista Vít Krejčí má za sebou zajímavou zkušenost. V Oklahomě City, kde hraje za tamní Thunder, totiž poprvé v životě zažil tornádo. Vše pak okomentoval na sociálních sítích.

"Včera (v sobotu) večer jsem zažil své první tornádo v OKC (Oklahomě City – pozn. redakce). Nebudu lhát, když se mi spustil telefon, televize a všechny sirény, byl jsem trochu vyděšený a nevěděl jsem, co mám dělat. Vzal jsem si 2 galony vody a tolik jídla do tašky, jako bych měl uváznout na měsíc v nějakém sklepě," vypráví svůj zážitek český rozehrávač.

Následně ale Vít Krejčí zjistil, že jeho reakce byla trošičku přehnaná. "Šel jsem do domu rodičů svých přátel (bydlí blízko mého bydliště), a když jsem tam dorazil, přivítala mě žena v šortkách, která popíjela víno, smála se a odpočívala. O. k., na tohle jsem reagoval přehnaně. Miluji lidi z Oklahomy," zakončil vtipnou historku 21letý basketbalista.


Krejčí má za sebou přelomovou sezonu v NBA. Za Oklahomu City Thunder letos odehrál 30 zápasů, ve kterých si držel bodový průměr 6,2 a úspěšnost střelby z pole měl nad 40 %. Po sezoně pak také absolvoval operaci kolene, aby byl úplně fit do nadcházejícího ročníku v nejlepší basketbalové lize světa.

Související obsah

Vít Krejčí dokázal v NBA zaznamenat i svůj první double double:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události