Vykradený dům

Fotbalové hvězdě vykradli dům. Zatímco spala, lupiči si odnesli přes 20 milionů

Fotbalové hvězdě vykradli dům. Zatímco spala, lupiči si odnesli přes 20 milionů
Zdroj: profimedia.cz

Nemilé probuzení čekalo v neděli německého fotbalistu Shkodrana Mustafiho. Jeho luxusní dům poblíž Valencie se stal terčem lupičů, kteří se do vily vkradli v době, kdy fotbalista s rodinou spal uvnitř. Odnesli si hotovost a šperky v hodnotě jednoho milionu eur (přes 20 milionů korun).

K vloupání došlo v noci na neděli. Tři maskovaní muži v kapucích se přes balkón dostali do domu, který se nachází 20 kilometrů od Valencie. Podle španělského média Mundo Deportivo si lupiči odnesli hodinky, šperky a hotovost.

Jejich kořist by mohla být ještě vyšší, kdyby je během loupeže nevyrušil probuzený Mustafi. Když lupiči zjistili, že je německý fotbalista v domě, urychleně místo činu opustili. Španělští vyšetřovatelé se domnívají, že zloději byli součástí organizované skupiny, která se zaměřuje na sídla bohatých.

Související obsah

Mustafi, který dříve působil v Arsenalu a s německou reprezentací dosáhl na titul mistra světa v roce 2014, podal trestní oznámení, ve kterém vyčíslil hodnotu odcizených věcí až na 24,5 milionu korun.

​Na začátku roku se terčem zlodějů stal také brazilský fotbalista Gabriel, hrající za londýnský Arsenal. Ozbrojeným lupičům se však dokázal ubránit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události