MMA

Přemožitel Israela Adesanyi a bývalý šampion Glory míří do KSW

Přemožitel Israela Adesanyi a bývalý šampion Glory míří do KSW

Tak tohle je opravdu něco! Polská MMA organizace KSW podle zpráv podepsala smlouvu s kickboxerskou legendou a bývalým šampionem Glory Jasonem Wilnisem. Nizozemec se má v kleci představit už v květnu na galavečeru KSW 70.

Se zprávou o vstupu světového jména bojových sportů do KSW přišel americký server MMA Fighting. Wilnis, který má v MMA 2-0, se představí 28. května proti Radoslawu Paczuskému v kategorii do 84 kg. Galavečer pak zakončí střetnutí polských legend Mariusz Pudzianowski vs. Michal Materla.

A kdo že to Wilnis je? 31letý zápasník s přezdívkou "Tyson" či "Psycho" si vydobyl slávu ve slavné kickboxerské organizaci Glory. V roce 2016 se stal šampionem střední váhy a mezi jeho 31 vítězstvími (31-12-1) figurují i skalpy Alexe Pereiry či aktuálního UFC šampiona Israela Adesanyi. Na zápas se můžete podívat zde. Do července 2021 byl na žebříčku Combat Press mezi top desítkou kickboxerů světa, na přelomu let 2016 a 2017 dokonce žebříčku kraloval.

Související obsah

V dubnu jsme mohli sledovat galavečer KSW 69, kde debutoval Čech Luboš Lesák. Bohužel jeho premiéra skončila už v prvním kole:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události