Fotbal

Fotbalistka si sype popel na hlavu. Půjdu do protialkoholní léčebny, oznámila

Fotbalistka si sype popel na hlavu. Půjdu do protialkoholní léčebny, oznámila
Zdroj: isifa.com

Bývalá fotbalistka Hope Solová se chystá nastoupit do protialkoholní léčebny. Čtyřicetiletá Američanka to oznámila nedlouho poté, co byla obviněna z řízení pod vlivem alkoholu. V autě navíc měla své děti – teprve dvouletá dvojčata. K tomu se odmítla podrobit dechové zkoušce. Teď se kaje a rozhodla se, že se svou závislostí bude bojovat. Navíc požádala o odložení svého přijetí do síně slávy, které mělo proběhnout letos v květnu.

Na začátku dubna způsobila velký skandál. Bývalou brankářku a ženskou fotbalovou superstar našli policisté na parkovišti před nákupním centrem v bezvědomí a vše nasvědčovalo tomu, že byla opilá. Navíc se odmítla podrobit dechové zkoušce a způsobila příslušníkům policie potíže. Celému incidentu přihlížely i její dvě děti, které měla Solová na zadních sedadlech. 

Přestože 40leté sportovkyni právník doporučil, aby se k situaci nevyjadřovala, vydala teď prohlášení na svém instagramu. V něm dokonce oznámila, že se hodlá se svou závislostí léčit. "Chystám se dobrovolně nastoupit do protialkoholního programu, abych vyřešila své problémy s alkoholem. V současné době vkládám veškerou svou energii do zdraví, léčení a péče o rodinu," uvedla Solová. 

Související obsah

​Také prohlásila, že poprosila vedení národní síně slávy, do které měla vstoupit v květnu, o odložení. "Kontaktovala jsem síň slávy a uctivě požádala o odložení ceremoniálu mého uvedení do ní na rok 2023. Chci poděkovat za podporu a pochopení mého rozhodnutí," doplnila kontroverzní hráčka, kterou v červnu kvůli dubnovému incidentu čeká soud. Kromě posledního průšvihu má na krku řadu dalších skandálů. V roce 2016 byla vyřazena z reprezentace USA, měla problémy i se životosprávou a byla rovněž zatčena za napadení.  

V českém prostředí v posledních měsících vyvolal několik kontroverzí třeba hokejový brankář Libor Kašík:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události