Fotbal

Bývalá fotbalistka USA byla zadržena. Je podezřelá z řízení pod vlivem alkoholu

Bývalá fotbalistka USA byla zadržena. Je podezřelá z řízení pod vlivem alkoholu
Bývalá americká gólmanka Hope Solová Zdroj: Profimedia

Fotbalová kráska a bývalá gólmanka USA Hope Solová řeší velký problém. V Severní Karolíně ji zadržela policie pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu. Navíc při zatčení kladla odpor. Všemu údajně ještě přihlížely její dvě dvouleté děti.

Solová je dvojnásobnou olympijskou vítězkou a má také titul mistryně světa. Jde o jednu z nejlepších brankářek historie, ale nyní neprožívá úplně ideální chvíle. 40letá bývalá gólmanka byla totiž zatčena na parkovišti ve městě Winston-Salem v Severní Karolíně.

Policie uvedla, že Solová je podezřelá z řízení pod vlivem alkoholu nebo drog. Údajně byla nalezena v bezvědomí za volantem svého auta, ve kterém seděly ještě její dvě děti. Ačkoliv při zatýkání kladla odpor, nakonec byla převezena do vazby, odkud byla nakonec propuštěna. Soud by měla mít 28. června.

Bývalou hvězdnou gólmanku měl policii udat kolemjdoucí, který si všiml, že je v bezvědomí a motor stále běží. Když policie přijela, Solová nejenže kladla odpor, ale také odmítla test na alkohol. Následně jí ale byla odebrána krev.

Související obsah

​Právní zástupce slavné sportovkyně řekl, že Solová o situaci mluvit nebude, ale že chce, aby všichni věděli, že děti jsou její život. Solová už je nyní zpět se svou rodinu a těší se, až se bude moct obhájit.

Nejde ale o první potíže mistryně světa z roku 2015. Už o rok dříve byla obviněna za nadávání a vyhrožování policistovi a jednou byla zatčena za to, že se údajně dostala do fyzické konfrontace se svým dospívajícím synovcem.

Související obsah

Solová je od roku 2002 manželkou bývalého hráče NFL Jerramyho Stevense, který hrával za Seattle Seahawks a Tampu Bay Buccaneers. Za reprezentaci odehrála 202 zápasů a ve 153 případech odcházela jako vítězka. 

Solová předvedla v kariéře několik skvělých zákroků. Stejně tak její kolega v americké MLS:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události