Siniaková dostala v Madridu kanára, pak duel skrečovala

Česká tenistka Kateřina Siniaková. Zdroj: Profimedia.cz

Česká tenistka Kateřina Siniaková po skreči vypadla z antukového turnaje v Madridu. Rodačka z Hradce Králové proti Jeleně Rybakinové prohrála první set, v němž dokonce dostala kanára. V tom druhém kurt se slzami v očích opustila. Kvůli zranění totiž musela zápas odpískat.

Siniaková ve 2. kole madridského podniku naskočila na dvorec proti Jeleně Rybakinové a už od začátku byla hráčkou, která tahala za kratší konec. Soupeřka Češku už ve druhém gemu brejkla. A přestože se rodačka z Hradce Králové snažila ze všech sil, nedokázala na Kazachstánku v první sadě najít recept.

Nakonec neuhrála ani jednu hru a musela se smířit s nepopulárním kanárem. Před druhou sadou si Češka vzala tzv. medical time a konzultovala s fyzioterapeutkou své zdraví. Poté jí nezbylo nic jiného než duel skrečovat. Kurt tak opustila se slzami v očích.