Hokej

Brankáři Pardubic se změnil život. Frodl oznámil narození potomka

Brankáři Pardubic se změnil život. Frodl oznámil narození potomka
Dominik Frodl | Zdroj: Profimedia

Hokejové play-off sice skončilo pro hokejisty Pardubic zklamáním, jelikož vypadli už ve čtvrtfinále, přesto má brankář Dominik Frodl velký důvod k radosti. S přítelkyní Klárou přivítali v pondělí na světě dceru Amálku.

"Amálie ♥️. 2. 5. 2022 Den, kdy se nám změnil život," napsal ke svému příspěvku na instagramu 26letý hokejista. Doplnil to i fotografiemi, kde on a jeho partnerka Klára drží dceru v náručí. 

Že Frodl očekává narození potomka, prozradil poprvé na Štědrý den na stejné sociální síti, kdy se s přítelkyní, která držela v ruce snímek z ultrazvuku, vyfotil u ozdobeného stromečku. "U nás už byl," prozradil příchod toho nejkrásnějšího dárku. 

https://www.instagram.com/p/CdDwtBosbjA/

Po více než pěti měsících se dcera, kterou pojmenovali Amálie, dostala na svět. Frodl tak po první sezoně v Pardubicích má velký důvod k radosti. V letošním ročníku nastoupil do 46 zápasů, ve kterých vychytal čtyři čistá konta, s úspěšností zákroků 91,28 %. Před přestupem na východ Čech tento odchovanec Slavie působil v Plzni, kde odehrál tři sezony. 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události