Hokej

Jaromír Jágr si na dovolené zahrál na fotografa. Jak se vám líbí výsledek?

Jaromír Jágr si na dovolené zahrál na fotografa. Jak se vám líbí výsledek?
Jaromír Jágr a Dominika Branišová | Zdroj: Profimedia

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr si aktuálně užívá na dovelené v Římě, kam odletěl se svou přítelkyní Dominikou Branišovou. A u Kolosea si dokonce zahrál na fotografa.

Jaromír Jágr mohl na dovolenou odletět bez větších starostí. S jeho Kladnem splnil cíl, který si před sezonou stanovil – udržet Rytíře v extralize. To se mu podařilo díky úspěšné baráži s Jihlavou, kterou nakonec Středočeši ovládli 4:1 na zápasy.

S přítelkyní Dominikou Branišovou se tak odebral do hlavního italského města. V Římě nezapomněli navštívit ani slavné Koloseum, kde si Jágr dokonce zahrál na fotografa.

Související obsah

​U největší dominanty mu zapózovala jeho půvabná přítelkyně a Jágr fotografie následně sdílel na svém facebookovém profilu. "V Itálii jsem si vyzkoušel i práci fotografa a tady je výsledek. Mohl bych se fotografováním živit?" napsal v příspěvku.

Těžko říct, jestli už slavná 68 přemýšlí nad novou kariérou, až definitivně skončí s hokejem. Jak sám ale prohlásil po posledním barážovém duelu, připravovat se na sezonu bude opět stejně, jako by měl opět nastoupit.

Kladno v baráži porazilo Jihlavu, která ovládla Chance ligu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události