MMA

Jindrové po výhře v PFL gratulovala i Ledecká. Teď bude fandit Plzni

Jindrové po výhře v PFL gratulovala i Ledecká. Teď bude fandit Plzni
Martina Jindrová s trenéry Zdroj: Instagram petrpinoondrus

Česká MMA zápasnice Martina Jindrová si připsala v prvním zápase PFL vítězství a získala tři body do tabulky. V exkluzivním rozhovoru pro TN.cz celý zápas popsala a řekla, že si výhru naprosto zasloužila. Navíc dodala, že bude fandit fotbalové Viktorii Plzeň v boji o titul.

Jak byste zhodnotila vyhraný zápas a jak velkou radost máte z výhry?
Ze zápasu mám strašnou radost, protože jsem zaslouženě vyhrála. Je to perfektní začátek v PFL. Celá tři kola jsem byla lepší než soupeřka. Šli jsme přesně podle plánu, na kterém jsme se domluvili s trenéry a myslím si, že jsem to zvládla perfektně. Měli jsme v plánu být celý zápas v postoji a odmítat veškeré takedowny, protože jsme počítali s tím, že soupeřka bude chtít jít asi i na zem, ale já jsem jí to nedovolila a byla jsem celý zápas přesnější, rychlejší a aktivnější. Trefovala jsem ji víc.

Slavila jste v dresu fotbalové Viktorie Plzeň. Proč na takový nápad došlo?
V tom dresu už jsem nastupovala, ale nebylo to úplně vidět, protože do klece už mě v něm nepustili. Chtěla jsem tím podpořit Viktorku, fandím jí a strašně moc jí přeju titul. Dneska hraje doma proti Spartě, takže klukům moc držím palce a doufám, že to teď zvládnou. Jsou na řadě.

Jak moc těžký duel to byl? V čem vám dělala soupeřka největší problémy?
Abych pravdu řekla, tak jsem si myslela, že zápas bude těžší. Věděla jsem, že soupeřka bude perfektně připravená fyzicky. Do každého zápasu má perfektní fyzičku, takže jsem si myslela, že bude celý zápas tlačit, což teda dělala. Ale myslím si, že jsem ji zaskočila už některými tvrdšími údery v prvním kole, kterými jsem ji trefila, a úplně se jí potom nechtělo. Přišlo mi, že jí ty údery fakt nechutnaly a mně ten zápas sedl, cítila jsem se super a ona na mě neměla.

Související obsah

Co si naopak myslíte, že rozhodlo ve váš prospěch?
Určitě rozhodlo to, že jsem byla celý zápas rychlejší, aktivnější a přesnější. Ty údery jsem trefovala víc, ona mě trefovala málo. Já si vybavuju tak tři údery za celý zápas, kdy mě trefila. Já jsem ji trefovala pořád. Taky jsem jí hodně dobře okopávala nohy, a tím jsem taky hodně bodovala. Hodně mi pomohlo to, že jsem byla vyšší, měla jsem delší ruce, takže se ke mně blbě dostávala. Snažila se zkracovat, ale já jsem si perfektně držela tu delší vzdálenost a ona se ke mně moc nedostávala. Tohle byla taky důležitá věc, která mi pomohla k vítězství. Mrzí mě akorát, že ten zápas byl celá tři kola. Doufala jsem, že soupeřku ukončím dřív, ideálně na konci prvního kola. Byl to takový můj plán, ale nepovedlo se mi to. Kvůli vítězství na body mám do žebříčku jen tři body. Kdybych vyhrála před limitem, mohla jsem těch bodů získat víc. Ale co nadělám, těším se na další zápas, kde snad nasbírám další body.

Určitě vám přišla spousta gratulací, je nějaká, které si obzvlášť ceníte?
Gratulací přišlo strašně moc a měla jsem z nich velkou radost. Když jsem dobojovala, tak jsem měla hned na whatsappu asi 178 zpráv, plus nějaké ty instagramy a messengery. První, komu jsem volala, byla moje rodina, se kterou jsem si telefonovala i před zápasem. Psychicky mě vždycky podrží, fandí mi celou kariéru a moc si toho vážím. Pak mě také potěšila zpráva od Ester Ledecké, takže se těším, až si s ní zase zatrénuju, až bude chtít vylepšit kondici a přijde na kickbox. Z kabiny mi volali i kluci z Viktorky, což mě taky potěšilo.

Slíbila jste si za výhru nějaký speciální dárek nebo odměnu?
Přemýšlela jsem, že když vyhraju, koupím si motorku, stopětadvacítku, místo skútru. Ale ještě to musím promyslet, protože nevím, jestli je ideální jezdit po Praze na motorce. Každopádně na letišti na mě bude čekat překvapení, nebudu prozrazovat co, ale je to asi taková moje odměna. Něco si ale určitě koupím, když nebude motorka, udělám si radost něčím jiným.

Jaký program teď bude následovat? Co máte v plánu z pohledu tréninků a odpočinku?
Teď si plánuju na čtyři dny zaletět do Mexika a odpočinout si. Pak se vracím domů a dám si od MMA dva týdny klid, ale budu se zároveň už připravovat silově. Takže začne surová vytrvalost teď každým dnem. Do toho budu hrát tenis, trošku se odreaguju, ale pojedu hlavně tu kondici a sílu. Potom se postupně budeme připravovat podle toho, jakou mi zvolí soupeřku do dalšího zápasu. Jméno soupeřky bych se měla dozvědět asi za týden a pak se budeme připravovat přímo na ni. Zápas bude 1. července v Atlantě a moc se na něj těším.

Martinu Jindrovou trénuje Petr "Monster" Kníže. Poslechněte si, jak k tomu došlo:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události