Chris Paul zuřil. Fanoušek napadl rodinu hvězdy NBA při zápase

Rozzuřený Chris Paul Zdroj: Profimedia

Nedělní zápas play-off basketbalové NBA mezi Dallasem a Phoenixem byl patrně jedním z nejhorších, které Chris Paul během své hvězdné kariéry odehrál. Jeho tým prohrál, on sám se vyfauloval, a navíc řešil incident fanouška se svou rodinou. Příznivec Dallasu musel být vyveden ze stadionu poté, co napadl Paulovu rodinu.

Podle zdrojů ESPN neukázněný fanoušek obtěžoval několik členů rodiny Chrise Paula. Do jeho manželky Jady měl údajně strčit a ruce vztáhl prý i na jeho matku Robin. Vedle nich přitom seděly Paulovy děti, které celé situaci jen přihlížely.

"Chcete pokutovat hráče za to, co říkají fanouškům, ale fanoušci mohou vztáhnout ruce na naše rodiny... Nas*at!" napsal rozhořčeně hvězdný rozehrávač týmu Suns na twitter po utkání.

"Bylo to nepřijatelné chování, které nebude tolerováno. Mavericks spolu s American Airlines Center (stadion Dallasu) okamžitě odstranili fanouška z dnešního zápasu," omluvil se Dallas v oficiálním prohlášení.

Kromě tohoto incidentu to byl pro Chrise Paula špatný zápas i v dalších ohledech. 37letá hvězda se vyfaulovala devět minut před koncem zápasu. Paul zvládl nastřílet pouhých 5 bodů za 23 minut na palubovce a jeho Suns prohráli s Mavericks 101:111. Série je tak nyní vyrovnaná 2:2 na zápasy.