Fotbal

Ostře sledovaný soud začal. Vardyho manželka žaluje Rooneyho ženu

V úterý odpoledne začal v Londýně soudní spor mezi manželkami slavných anglických fotbalistů Jamieho Vardyho a Waynea Rooneyho. Rebekah Vardyová žaluje Coleen Rooneyovou za pomluvu, protože ji obvinila z vynášení informací z jejího instagramového účtu bulvárnímu deníku The Sun. Britská média tuto kauzu nazvala "Wagatha Christie" podle zkratky "WAG" (wives and girlfrends) a slavné autorky detektivních románů.

Celý spor začal tím, že deník The Sun začal publikovat soukromé informace ze života Coleen Rooneyové. Manželka legendárního útočníka chtěla zjistit, odkud vítr vane, a tak zveřejňovala na svém soukromém instagramovém účtu nepravdivé informace, které se posléze objevovaly i v tisku. Záhadu, odkud informace pochází, už tak měla Coleen vyřešenou. A zbývalo zjistit, kdo je vynáší.

Podezření měla na svoji kamarádku Rebekah Vardyovou, a tak všechny ostatní sledující kromě ní zablokovala, což znamenalo, že nikdo jiný k informacím z instagramového účtu Coleen Rooneyové neměl přístup. A jelikož se tyto informace stále objevovaly v The Sun, zjistila tak, kdo je médiu předává. Coleen tedy Vardyovou veřejně obvinila z toho, že bulvárnímu deníku donáší.

Související obsah

​S tím ale manželka Vardyho nesouhlasí a hájí se, že instagramový účet Rooneyové musel napadnout hacker. Zároveň ji zažalovala za pomluvu, kvůli čemuž se obě ženy v úterý odpoledne sešly u londýnského soudu v doprovodu svých slavných manželů. Právník Vardyové tvrdí, že jeho klientka neměla jinou možnost, aby dokázala svou nevinu a ochránila svoji pověst. S Coleen Rooneyovou se prý pokoušela dohodnout mimosoudně, ale ta odmítla svůj obviňující příspěvek stáhnout.

Celý soud by měl trvat asi týden, slovo by měl v procesu dostat i Wayne Rooney, který momentálně trénuje druholigové Derby County, jenž sestoupilo o soutěž níže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události