Fotbal

Další gigant se hlásí do boje o Hložka. Zamířit by mohl do Španělska

Další gigant se hlásí do boje o Hložka. Zamířit by mohl do Španělska
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Adam Hložek odehrál ve finále poháru nejspíše poslední zápas ve sparťanském dresu. V minulosti o český klenot projevilo zájem hned několik velkoklubů. Do hry se nyní dostal nový tým, podle španělského novináře Mattea Moretta je ochotná Sevilla zaplatit velké peníze právě za českého univerzála.

Borussia Dortmund, Bayern Mnichov, West Ham United a naposledy italská Neapol. To je pouze hrstka velkých fotbalových týmů, kteří projevili zájem o moravského rodáka, který již několik let ukazuje svůj potenciál v hlavním týmu pražské Sparty. Je téměř jisté, že po letošním ročníku Hložek z Letné odejde.

Podle španělského novináře Mattea Moretta je velký zájem o Adama Hložka v Seville. Sportovní ředitel několikanásobného vítěze Evropské ligy Monchi je ochoten investovat do českého mladíka větší finanční prostředky. Hložkova cenovka je aktuálně 19 milionů eur (447 milionů korun).

Související obsah

Očekává se ovšem, že se cena za českého reprezentanta vyšplhá možná ještě výše. V posledních dnech projevil velký zájem také Leverkusen, podle některých médií je tým Patrika Schicka velkým favoritem v přestupu Adama Hložka. 

Patrik Schick hraje za Leverkusen, v posledním kole asistoval na branku Alariovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události