Fotbal

West Ham popřál Královi k narozeninám. Fanoušci šokují: Čecha ani neznají

West Ham popřál Královi k narozeninám. Fanoušci šokují: Čecha ani neznají
Alex Král v dresu West Hamu Zdroj: Profimedia

Defenzivní záložník Alex Král slaví 24. narozeniny. Od fanoušků West Hamu si ale ke svému dni příliš hezká přání nevysloužil. Řada Kladivářů třetího českého reprezentanta aktuálně působícího ve službách klubu ani nezná.

Zatímco se čeští hráči Tomáš Souček a Vladimír Coufal mezi fanoušky Kladivářů těší velké oblibě, Alex Král, který se k týmu připojil letos a do zápasů zasahuje jen zřídka, je soudě dle reakcí v jiné pozici.

West Ham českému hráči k dnešním narozeninám popřál na sociálních sítích, a rozpoutal tak příval jízlivých komentářů.

"Kdo je ten chlapík?" ptá se jeden z mnoha uživatelů na twitteru. "Myslím, že je to Levák Bob. Nemám ponětí, proč mu West Ham přeje k narozeninám," odpovídá mu druhý přející fanda, který Krále přirovnal ke známému záporákovi s červeným afrem z kultovního seriálu Simpsonovi. "To je někdo z hráčské akademie?" píše jiný a další si přisadil: "Nepamatuji si, že bych ho viděl hrát. Musí pořád sedět jen na střídačce."

Dále se pod fotkou hromadí i meme koláže tipu: "Kdo je sakra tenhle chlápek?" Mezi smrští všelijakých reakcí se ale objevují také ty přející. "Hezké narozeniny, Alexi! Chudák, co nedostal šanci," stojí pod fotkou. "Dejte mu k narozeninám šanci hrát," píše další.  

Související obsah

​Alex Král se k West Hamu připojil v létě jako hostující hráč Spartaku Moskva. V dresu Kladivářů nastoupil jen do šesti zápasů. V anglické Premier League přitom vyběhl na trávník jen jednou, a to na závěrečnou minutu proti Watfordu. Celý zápas odehrál jen v EFL Cupu proti Manchesteru United. V červnu by se měl vrátit zpět do Ruska.

Takhle mluvil trenér David Moyes při příchodu Krále do týmu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události