Fotbal

Divočina v MLS: Rozhodčí v nastavení nestačil tahat karty

Utkání americké MLS mezi Sportingem Kansas City a Coloradem Rapids (2:1) mělo chaotický závěr. Rozhodčí tahal červené karty rychleji než při hře prší. Od devadesáté minuty do konce vyloučil čtyři hráče a utkání se dohrávalo 9 na 9.

Celkem během utkání sudí Drew Fischer rozdal jedenáct karet, šest z toho v desetiminutovém nastavení, kde byli vyloučeni hned čtyři hráči. Ale pojďme popořadě:

Červená #1, 90+1: Jako první si o vyloučení řekl obránce Colorada Auston Trusty, který soupeři podkopl nohu a viděl druhou žlutou. Vzápětí inkasoval žlutou i jeho spoluhráč Rubio, který hlasitě protestoval proti prvnímu verdiktu.

Červená #2 90+6: Záhy byl o deseti i Kansas. Ze hřiště byl poslán Adreu Fontas, který při vyhroceném konfliktu držel jednoho z protihráčů pod krkem. Mela se strhla poté, co střelec obou gólů Sportingu Daniel Salloi nesmyslně podkopl rozehrávajícího protihráče.

Červená #3 90+6: Salloivův faul namíchl Lucase Estevese, který k soupeři přiběhl a zezadu ho strkancem poslal k zemi. Za své chování si rovněž vysloužil červenou kartu.

Červená #4 90+9: Po přezkoumání obdržel druhou žlutou i muž, který vše roznítil Daniel Salloi.

Související obsah

Sporting Kansas City – Colorado Rapids 2:1 (1:1)
Branky: 24. D. Salloi, 50. D. Salloi – 29. L Esteves
Karty: 58. F. Hernandez (ŽK), 79. L. Ndenbe (ŽK), 90+6. A. Fontas (ČK), 90+9. D. Salloi (ČK) - 3. D. Wilson (ŽK), 78. A. Trusty (ŽK), 90. L. Abubakar (ŽK), 90+1. A. Trusty (2ŽK), 90+1. D. Rubio (ŽK), 90+3 L. Esteves (ŽK), 90+6 L. Esteves (ČK)

Po 12. kole MLS patří Sportingu 13. místo v tabulce Západní konference. Colorado Rapids je o pět míst před ním na 8. příčce. Tabulky vedou FC Austin na západě a Philadelphia Union na východě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události