Ani ve Štrasburku to nevyšlo. Tenistka Plíšková si finále nezahraje

Karolína Plíšková Zdroj: Profimedia

Ani ve francouzském Štrasburku nedokázala tenistka Karolína Plíšková projít do prvního finále v letošní sezoně. Světová osmička nakonec prohrála v semifinále, když nestačila na Kaju Juvanovou a prohrála 2:6 a 5:7.

Karolína Plíšková se na antuce ve Štrasburku dokázala dostat až do semifinále. V cestě za titulem ji však zastavila Slovinka Juvanová, která si naopak může zahrát o svůj první triumf v kariéře.

30letá hráčka vstoupila do zápasu hodně vlažně a po dvou brejcích prohrávala už 1:5. Plíšková pak sice dokázala uhrát hru při vlastním podání a snížila, ale Slovinka nakonec pohodlně zvítězila 6:2.