Balotelli vstřelil v utkání turecké ligy pět gólů, blýskl se i krásnou rabonou

Mario Balotelli v dresu Adana Demirspor Zdroj: Profimedia.cz

Italský fotbalový rebel sice zmizel z radaru nejlepších fotbalových lig, přesto na sebe Mario Balotelli umí upozornit. Naposledy se to navíc nestalo po nějakém průšvihu, ale po fotbalovém úspěchu. V posledním kole turecké Süper Lig vstřelil pět branek, jednou se mu dokonce povedlo skórovat nádhernou rabonou.

Hrál za milánský Inter i AC, Manchester City, Liverpool či Olympique Marseille. Nyní působí 31letý Mario Balotelli v tureckém Demirsporu, kde tak nějak restartuje svou kariéru. A nutno podotknout, že se mu to daří. Díky pěti brankám v posledním kole se dostal na metu 18 gólů, které "Super Maria" řadí na druhé místo střelců celé soutěže.

Jeho Adana v posledním kole přivítala již jistě sestupující Göztepe a byl z toho koncert v podání týmu, kde působí Balotelli. Po prvním poločase to bylo již 5:0, italský forvard vstřelil hattrick v rozmezí 11 minut. Ve druhém poločase přidal ještě další dvě trefy, především ta poslední stála za to.