Hokej

Jaromír Jágr měl autonehodu. V Praze se srazil s tramvají

Český hokejista Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách autonehodu. Se svým elektromobilem značky Kia v Plzeňské ulici v Praze narazil do tramvaje. Z bouračky vyvázl bez vážného zranění a převoz do nemocnice odmítl. Nehodu vyšetřuje policie a na místě zasahovali i hasiči. Pražskou dopravu incident zastavil na 15 minut.

Ke srážce došlo v místě, kde Plzeňskou ulici křižuje nadjezd (Bucharova ulice) vedoucí k Fakultní nemocnici v Motole. Nehoda zastavila městskou dopravu přibližně na čtvrt hodiny a ovlivnila chod tramvajových linek 9, 10 a 16. Elektromobil s logem Rytířů Kladno se srazil s tramvají na straně řidiče a zůstal odstavený ve směru z Řep na Smíchov. 

Na místo dorazil vůz záchranné služby. Jágr, který utrpěl jen lehké poranění ruky, byl po celou dobu při vědomí a vzhledem ke svému stavu odmítl převoz do nemocnice. "Na Plzeňskou ulici jsme vyslali záchranku specialistů pro urgentní medicínu. Na místě pečovali o muže, se kterým však sepsali revers a do nemocnice jej transportovat nebudou," sdělila tisková mluvčí ZZS hl. m. Prahy Jana Poštová. Nikdo další při srážce zraněn nebyl a záchranáři již nikoho dalšího na místě neošetřovali.

Na místo byli přivoláni také hasiči a policie. Řidič se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla negativně. Policie v současné době incident prošetřuje. Jágra na místě nehody vyzvedla jeho přítelkyně Dominika Branišová.

Zdroj: AKTU

​Redakce TN.cz kontaktovala klub Rytíři Kladno, kde Jágr figuruje jako hrající majitel. Klub nehodu potvrdil a ujistil, že je Jágr v pořádku: "K nehodě došlo, ale podrobnosti sdělovat nebudeme. Každopádně se nejedná o nic vážného. Jaromír nemá žádná zranění a odneslo to pouze vozidlo."

Související obsah

​​​Jaromír Jágr v únoru oslavil 50. narozeniny. Bývalý hráč NHL v současnosti hraje za Rytíře Kladno, kteří v baráži udrželi extraligu i pro nadcházející sezonu. Jágr letos odehrál 43 utkání a nasbíral 19 kanadských bodů (8+11). Podle zprávy sdílené na sociálních sítích jen hodiny před nehodou se do důchodu nechystá: "Ahoj HR, já vím, že tomu někteří nebudete věřit, ale opravdu vyhlížím další sezónu. Jak se na ni těšíte KLADEŇÁCI? Pleky má sen zahrát si s Kladnem play - off, zkusíme mu to společně splnit?"

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události