Hokej

Jágr se bál o život: Myslel jsem si, že je to můj konec, přiznal po nehodě

Jaromír Jágr se na sociálních sítích vyjádřil k zaviněné srážce s tramvají v pražské ulici Plzeňská. Přiznal svou chybu, ale hlavně děkuje bohu za to, že nad ním v nebezpečné situaci držel ochranou ruku. "Myslel jsem si, že je to můj konec," píše legenda světového hokeje.

"Ahoj HR (hokejová rodino). Chtěl bych vám jen krátce sdělit, co se dnes stalo, kdy jsem byl součástí dopravní nehody. Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si ji půl metru přede mnou, na poslední chvíli," popsala hokejová legenda incident ze středečního rána.

Do elektromobilu Jaromíra Jágra při přejezdu kolejí na straně řidiče narazila tramvaj. Na místo byla přivolaná záchranka, hokejista vyvázl bez vážného zranění a odmítl převoz do nemocnice.

Související obsah

​Jágr se na místě také podrobil dechové zkoušce, která neodhalila přítomnost alkoholu v krvi. V příspěvku přiznal, že těsně před srážkou myslel na nejhorší.

Související obsah

​"Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku, a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky bohu! A také mě překvapila a vlastně i zachránila moje KIA, ze které jsem i přes to, jak to hrozivě vypadalo, vylezl bez zranění. Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Tímto bych tuto smutnou událost zakončil. A děkuji všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří na místě zasahovali," pokračoval Jágr ve svém příspěvku.

Srážka přerušila městskou hromadnou dopravu přibližně na čtvrt hodiny. Nikdo další nebyl na místě zraněn. Incident nyní jako dopravní nehodu posuzuje státní policie. Jágrovo poničené auto zůstalo na místě, hokejistu pak vyzvedla jeho přítelkyně Dominika Branišová. Fotografie z místa najdete v galerii níže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události