Hokej

Finále Ligy mistrů? Real měl štěstí a fotbal plakal, řekl Vízek

Finále Ligy mistrů? Real měl štěstí a fotbal plakal, řekl Vízek
Ladislav Vízek | Zdroj: Profimedia

V pondělí od 17:30 se na TN LIVE vysílal pravidelný Třetí poločas, jehož hosty byli člen Triple Gold Clubu Jiří Šlégr, olympijský vítěz ve fotbale a bronzový medailista z mistrovství Evropy Ladislav Vízek a komentátor Nova Sport a bývalý motocyklista Ondřej ježek. Rozebírali jsme s nimi právě ukončené mistrovství světa, play-off NHL, finále Ligy mistrů a výsledky Filipa Salače v Moto2.

"Je to úspěch všech. Čekali jsme na to strašně dlouho, kluci byli pod obrovským tlakem na každém mistrovství, protože jsme hokejový národ a ta očekávání tam byla. Kari Jalonen dal kluky dohromady psychicky a fyzicky. Vůbec nevadilo, když noví kluci přijížděli a odjížděli. Pořád to nějakým způsobem fungovalo, až na zápasy proti Finsku a Kanadě. Důležité je, že zvládli poslední zápas a přivezli medaili," okomentoval bronzový úspěch českých hokejistů vítěz Stanley Cupu a zlatý medailista z olympijských her a mistrovství světa.

Jiří Šlégr také ocenil Davida Pastrňáka. "David je celosvětová osobnost. Celý národ se těšil, že přijede a posílí naši reprezentaci, a tak se stalo. Myslím, že výkony, které předváděl, byly neskutečné až fantastické. Přesilovku zvednul takovým způsobem, že jsme měli tuším nejlepší přesilovky na turnaji. Já to zažil s Jaromírem Jágem, kdy musel opakovaně předvádět ty nejlepší výkony a ve stejné situaci je teď Pasta." S Jiřím Šlégrem jsme se dále bavili i o play-off NHL. Co dále řekl, se dozvíte zde:

​​

Druhým hostem Třetího poločasu byl glosátor Ladislav Vízek. "Já mám pocit, že Real měl na cestě Ligou mistrů obrovské štěstí, ale to k velkým mužstvům patří. I finále bylo pod taktovkou Liverpoolu, ale rozhodl fantastický výkon Courtoise v brance. Liverpool měl obrovskou touhu ten zápas vyhrát, protože měli v hlavách finále před čtyřmi lety. Byli až moc přemotivovaní. Přesto byli lepší, ale vyhrál Real. Fotbal plakal a budou plakat i angličtí fanoušci."

Ve finále Ligy mistrů se podle Vízka nerozhodovalo nejen o vítězi ušatého poháru. "Tento zápas mohl napovědět vítěze na Zlatý míč. Courtois to rozhodl a má velkou šanci získat Zlatý míč. Celou sezonu měl velmi dobrou, takže proč ne," naznačuje Vízek. Co dále prozradil, se dozvíte zde:

​Posledním hostem se stal bývalý motocyklista a komentátor Nova Sport Ondřej Ježek, který se vyjádřil k Filipu Salačovi, který o víkendu dojel na třináctém místě, což je jeho nejlepší výsledek v Moto2 "Já si myslím, že by mohl být na dobré vlně. Musí doladit konstantnost během víkendu, protože mu vyjde vždycky první trénink, ale třetí už většinou ne. Jeho výsledky jsou podle očekávání, ale z jeho tempa jsem velmi příjemně překvapený. Myslím, že má na čem stavět a věřím, že se to zlomí a může jezdit vepředu, jako třeba v Kataru, kde mu to vyšlo, než měl pád," řekl Ježek, který řekl názor i na Marca Marquéze.

"Marquézův největší zlom byl při pádu před dvěma lety, kdy návrat uspěchal, což se ukázalo jako chyba. Spekuluje se, že se stihne vrátit do konce sezony, ale já si myslím, že to nestihne. Věřím ale, že se od něj ještě můžeme dočkat nějakých výsledků," věří Ježek. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události