Další sporty

Další tragédie v NFL. Při autonehodě zemřel hráč Arizony Cardinals

Další tragédie v NFL. Při autonehodě zemřel hráč Arizony Cardinals
Jeff Gladney v dresu Minnesoty Vikings Zdroj: Profimedia.cz

Během přestávky mezi sezonami v NFL přišla nejslavnější liga amerického fotbalu o druhého aktivního hráče. V pondělí 30. května zemřel při autonehodě cornerback Arizony Cardinals Jeff Gladney. Texaskému rodákovi, který byl v roce 2020 draftován v prvním kole, bylo 25 let.

Gladney je druhým hráčem NFL, který během letošního roku přišel o život. V dubnu totiž zemřel Dwayne Haskins při srážce s autem. Pětadvacetiletý Gladney zesnul v pondělí po autonehodě. Smutnou zprávu potvrdil hráčův agent Brian Overstreet pro web ESPN.

"Žádáme o modlitby pro rodinu v této těžké době," řekl hráčův agent pro Star Telegram. Vyjádřil se i bývalý tým Jeffa Gladneyho z Minnesoty. "Naše srdce patří jeho rodině a přátelům, stejně jako organizaci Arizony Cardinals a Jeffovým současným i bývalým spoluhráčům a trenérům, kteří truchlí nad jeho příliš brzkým odchodem.

Související obsah

"Jsme zdevastováni odchodem Jeffa Gladneyho. Soucítíme s rodinou, kamarády a všemi, kdo truchlí z této obrovské ztráty," zaznělo od Arizony, kde měl Gladney letos hrát. Pětadvacetiletý cornerback to v posledních měsících svého života neměl jednoduché.

V srpnu byl totiž Gladney obžalován z útoku na svou bývalou přítelkyni. V březnu jej ale porota shledala nevinným, a tak po propuštění z Minnesoty podepsal smlouvu s Cardinals. Tam si ale již nikdy nezahraje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události