Fotbal

Udělám to, co chtějí lidé. Fotbalista Mané je na odchodu z Liverpoolu

Udělám to, co chtějí lidé. Fotbalista Mané je na odchodu z Liverpoolu
Fotbalista Sadio Mané Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Sadio Mané potvrdil, že už brzy opustí Liverpool. 30letý ofenzivní hráč to prohlásil během tiskové konference před Pohárem afrických národů, ve kterém si jeho Senegal zahraje proti Beninu.

Sadio Mané je horkým zbožím na fotbalovém trhu. Nyní to vypadá, že 30letý útočník skutečně odejde z Liverpoolu, kde působí od roku 2016.

"Jako všichni ostatní jsem i já na sociálních sítích a vidím komentáře. Není to mezi 60 až 70 procenty Senegalců, kteří chtějí, abych opustil Liverpool?" ptal se fotbalista reportéra, který mu položil otázku na téma jeho odchodu z tradičního anglického klubu.

Související obsah

Následně Mané dodal: "Udělám to, co chtějí. Brzy uvidíme! Není kam spěchat, brzy se to dozvíte." Senegalský fotbalista tak potvrdil svůj odchod z Liverpoolu a o nabídky nebude mít rozhodně nouzi.

Související obsah

Největším zájemcem je podle zahraničních zpráv Bayern Mnichov, který se připravuje na odchod Roberta Lewandowského. Bavorský velkoklub by měl za 30letého ofenzivního záložníka, který má smlouvu u The Reds až do příštího roku, zaplatit 30 milionů eur (cca 741 milionů korun).

​Liverpool se ve finále Ligy mistrů utkal s Realem Madrid:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události