MMA

Terminátor se do MMA vrátil vítězně, Vémola vyhrál už v prvním kole

Terminátor se do MMA vrátil vítězně, Vémola vyhrál už v prvním kole
Karlos "Terminátor" Vémola Zdroj: Profimedia

Kritizovaný zápasník Karlos Vémola se po více než roce vrátil do klece, kde se postavil polskému zápasníkovi Michalovi Pasternakovi. Někdejší zápasník UFC si připsal naprosto dominantní výhru v prvním kole přes arm-triangel. V titulové bitvě lehké váhy uspěl hned v prvním kole Keita.

Ještě nedávno se Karlos Vémola představil v boxerském ringu, kde si připsal pro někoho velmi spornou výhru po nepříliš hezkém vývoji. V MMA je to ale jiný Karlos. "Terminátor" šel opět na zem a před frankfurtským publikem si připsal opravdu dominantní výhru. 

Držitel černého pásku v brazilském jiu-jitsu neudělal vůbec nic, naopak Karlos hned od prvních sekund udával tempo. Pasternaka poslal k zemi a po necelých čtyřech minutách si připsal 32. výhru v MMA. V posledních sedmi letech padl pouze s bývalým šampionem Bellatoru Attilou Véghem. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Český OKTAGON se poprvé vydal do Německa, kde zářil jeden z nejzábavnějších zápasníků organizace. Christian Jungwirth se postavil Ivicovi Truščekovi, kterého zasypal údery. Zakrvácený Chorvat kapituloval ve druhém kole, domácí zápasník vyhrál technickým knokautem. 

Související obsah

Hlavním zápasem večera byl titulový duel mezi Buchingerem a Keitou. Obhajoval slovenský zápasník, který se v minulosti potkal v kleci i s McGregorem. Zápas o pás ale trval jen tři minuty a po salvě úderů je novým právoplatným šampionem Keita.


Karlos Vémola má ve svém domě například krokodýla:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události