Další sporty

Rapper Rytmus má první boxerskou výhru v kariéře, zvítězil i Attila Végh

Rapper Rytmus má první boxerskou výhru v kariéře, zvítězil i Attila Végh
Rapper Rytmus v boxerském ringu Zdroj: Profimedia.cz

Ve slovenské Bratislavě dnes proběhl druhý galavečer boxerské organizace Fight Night Challenge, kde se představili mimo boxerů a zápasníků také osobnosti z hudební scény. Diváci tak mohli v akci vidět Vlasta Čepa, Alexe Cvernu, Samuela Krištofiče či Attilu Végha. Do akce se ale dostal také rapper Rytmus, který si připsal první boxerskou výhru.

Patrik Vrbovský, známý pod uměleckým jménem Rytmus, si připsal první boxerskou výhru. V ringu vyzval jiného zpěváka Molocha, kterého během zápasu dvakrát poslal k zemi. Denis Domaracký byl dokonce počítán, s Rytmusem nakonec padl na body. 

Potřetí se proti sobě postavili Attila Végh a Emanul Newton, poprvé v boxu. Vzájemné série byla 1:1, a tak šlo o ukončení trilogie. Aktivnější v zápase byl bývalý slovenský šampion organizace Bellator, který nakonec vyhrál na body. 

Známý MMA zápasník Vlasto Čepo si jasně poradil s Patrikem Jevickým už v prvním kole, do druhého kola vinou zranění totiž již nenastoupil. Výhru si v duelu veteránů připsal Alex Cverna, který si na body poradil s Petrem Karešem. 

Do akce šlo i jedno z nejznámějších jmen česko-slovenské scény smíšených bojových umění – Samuel Krištofič, známý také jako Pirát. Ten měl ve druhé polovině května zápas s Petráškem, přesto se mezi provazy vrátil velice rychle. Pirát se utkal s Matejem Királym, kterého udolal na body.

Související obsah

Během celého galavečera došlo i k dalším zápasům mezi zpěváky. V tom prvním se objevil Andreas "Flexking" Stolárik a Erik "Refew" Gábor. Duel skončil ve druhém kole, z vítězství se radoval druhý jmenovaný. Stolárik byl diskvalifikován z důvodu vypadávajícího chrániče na zuby. V posledním utkání porazil Majk Spirit rappera Separa, do třetího kola se již nešlo.

Rytmus byl po zápase mezi Marpem a Vémolou hostem pořadu K.O. magazín: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události