Fotbal

Nechutný závěr zápasu v krajském přeboru. Hráče bili pěstmi na zemi

Nechutný závěr zápasu v krajském přeboru. Hráče bili pěstmi na zemi
Zdroj: Mediafax

Mělo jít o klasický zápas karlovarského krajského přeboru. Proti sobě se postavily týmy Toužimi a Chebu. Souboj celků ze dna tabulky nakonec ovládli domácí fotbalisté 3:2, ale závěr měl děsivou dohru. Jeden z hostujících hráčů napadl borce z Toužimi, kterého následně mlátil pěstmi i na zemi.

Toužimi před zápasem patřilo 12. místo, hostující Cheb byl o pouhou jednu příčku výše. Dalo se tak předpokládat, že půjde o vyrovnanou bitvu. To se nakonec potvrdilo a domácí zvítězili 3:2. Jenže to, co se stalo v závěru, se jen tak nevidí. A to ani na "vesnických" fotbalech.

V 90. minutě zůstal na zemi ležet jeden z chebských fotbalistů. Na údajného viníka se v tu chvíli rozběhl Petr Sedlák z Chebu, jenž svého soupeře srazil k zemi a začal ho mlátit pěstmi. Na video se můžete podívat zde.

Související obsah

​Ihned se na něj seběhli domácí fotbalisté, ale Sedlák se nehodlal zastavit a byl jako utržený ze řetězu. Nakonec se vše podařilo ukončit trojici rozhodčích a hlavní arbitr poté sáhl pro červenou kartu. Tu dostal právě Sedlák, což sudí Siebefer okomentoval v zápise takto: "Červená karta během zápasu. Hrubé nesportovní chování, fyzické napadení soupeře v nepřerušené hře. Udeření protihráče pěstí zezadu a poté opakované udeření pěstí velkou intenzitou, když protihráč již ležel na zemi." Domácí napadený fotbalista, kterým byl Zdeněk Dvořák, skončil po tvrdých úderech v péči lékařů.

Červenou kartu ale viděl na druhé straně také Vojtěch Nováček. "Červená karta během zápasu. Hrubé nesportovní chování, udeření soupeře rukama v přerušené hře velkou intenzitou jako reakce na hostujícího hráče číslo 8, který opakovaně udeřil hráče domácích," napsal do zápisu hlavní rozhodčí.

https://www.facebook.com/KVfotbal/photos/p.814376716589925/814376716589925/?type=3

Na zápase nebyl přítomný delegát a o dalších trestech se teprve bude rozhodovat.

Bitka se strhla v této sezoně také v NBA, do které se zapojil i LeBron James:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události