Fotbal

Soupeř hrozil, že mu zlomí nohy. Haaland odpověděl gólem. Miloševič vše popřel

Soupeř hrozil, že mu zlomí nohy. Haaland odpověděl gólem. Miloševič vše popřel
Erling Haaland slaví branku do sítě Švédska. Zdroj: Profimedia.cz

Norský fotbalový reprezentant Erling Haaland zažil v zápase Ligy národů hodně perný večer. Jeho tým sice zvítězil 2:1, talentovaný forvard však musel údajně čelit hrubým narážkám ze strany soupeře. S těmi se ale vypořádal na výbornou. Díky jeho dvěma brankám se totiž mohli Norové radovat z triumfu. Alexander Miloševič, jenž měl být hlavním iniciátorem urážek, však popřel, že by nové akvizici Manchesteru City něco takového řekl.

Norsko se v nedělním duelu Ligy národů utkalo se sousedním Švédskem a na zeleném pažitu prý plály emoce. Domácí zadák Alexander Miloševič si totiž údajně dovoloval na největší norskou hvězdu Erlinga Haalanda. Jejich slovní přestřelku zachytily i televizní kamery a 21letý norský klenot vypadal hodně rozzlobeně.

Po zápase ale neochudil novináře a fanoušky o detaily a prozradil, k čemu na hřišti došlo. Ze soupeře si navíc skvěle vystřelil. "Nejdřív mě nazval dě****. Mohu s jistotou říct, že to nejsem," pověděl Haaland pobaveně podle listu The Sun. Na jeho výkonu navíc slovní přestřelka nebyla vůbec poznat. 

I když mu prý protivník hrozil nepěknými věcmi. "Řekl mi, že mi zláme nohy. O minutu a půl později jsem skóroval. To bylo dobré, že?" vrátil se k momentu ze druhého poločasu. V 69. minutě totiž krásnou ranou z úhlu zacílil přesně ke vzdálenější tyči. 

Byla to už jeho druhá trefa v utkání, a obě navíc vedly k vítězství. Norsko triumfovalo 2:1 a Miloševič a spol. si mohli rvát vlasy. Údajný iniciátor hádky se však nechal slyšet, že Haalandovi nenadával.

Související obsah

​"To bych mu nikdy neřekl. Je docela neslušné a zvláštní, že říká věci, které jsem neřekl. Protože já nemluvím norsky a on švédsky. Na hřišti nemluvím anglicky, takže nevím, jak bychom měli komunikovat," uvedl švédský reprezentant. Duelu tak náboj rozhodně nechyběl.

Erling Haaland si díky fantastickým výkonům v dresu Dortmundu vysloužil angažmá v Manchesteru City:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události