Fotbal

Řekli si své "ano"! Václav Kadlec se oženil za přítomnosti fotbalových hvězd

Řekli si své "ano"! Václav Kadlec se oženil za přítomnosti fotbalových hvězd
Václav Kadlec | Zdroj: profimedia.cz

Bývalý sparťan Václav Kadlec si vzal dlouholetou přítelkyni Renatu, matku dvou svých dětí. Vztah zpečetili na statku Všetice za přítomnosti dalších fotbalových hvězd, jako je Lukáš Vácha či Patrik Schick.

Václav Kadlec a jeho partnerka Renata jsou spolu přes 12 let a spolu mají dvě děti, prvorozenou Viktorku a syna Václava. Zkraje léta svůj vztah zpečetili a pod širým nebem si řekli své "ano".

Jejich vstupu do svazku manželského přihlíželi bývalí spoluhráči a kamarádi, sparťané Michal Sáček, Lukáš Vácha, Lukáš Juliš, kanonýr Leverkusenu Patrik Schick i další reprezentanti Tomáš Vaclík či Filip Novák. "Tak Václav Kadlec už je v chomoutu. Bylo to krásný," napsal Vácha k momentům ze svatby.

https://www.instagram.com/p/CeeF1NtMfS0/?utm_source=ig_web_copy_link

K tanci hrála skupina Mirai a všichni přítomní se dle fotek a videí náramně bavili.

Související obsah

​Třicetiletý Václav Kadlec dlouhé roky působil v pražské Spartě. Kvůli zdravotním obtížím s kolenem v únoru 2020 předčasně ukončil kariéru. Na hřiště se však za dva roky vrátil, to už v dresu Mladé Boleslavi, odkud na začátku letošního roku přestoupil do Jablonce.

Na svatbě byl také Patrik Schick. Podívejte se na rozhovor s českým kanonýrem, ve kterém shrnul letošní sezonu. Ta byla i přes řadu zranění úspěšná:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události