Fotbal

Alex Král se oženil. Místo radovánek ale musí plnit povinnosti

Alex Král se oženil. Místo radovánek ale musí plnit povinnosti
Zdroj: Profimedia

Český fotbalový reprezentant Alex Král zažil v sobotu jeden z nejhezčích momentů svého života. Téměř rok po zasnoubení si vzal svou přítelkyni Markétu. Svatební cesta se ale po veselce konat nebude, talentovaný fotbalista se totiž bude v následujících hodinách hlásit u reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého.

Český středopolař, který letos hostoval v anglickém West Hamu se oženil! Svou krásnou přítelkyni Markétu požádal o ruku po skončení minulého evropského šampionátu v červenci, a to u slavného dubajského hotelu Burdž al-Arab. K obřadu a potvrzení lásky došlo v sobotu 28. května. 

Na svatbě se objevil i jeho o něco známější spoluhráč Tomáš Souček, který o den později oslavil druhé místo v anketě Fotbalista roku. Nechyběli také agenti Martin Latka a Karol Kisel, kteří čtyřiadvacetiletého rodáka z Košic zastupují. Obřad proběhl v prostorách nádherného hotelu Sen v obci Senohraby. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ALEX KRÁL (@alexkral.cz)

Na velké oslavy ale nebude čas, již v týdnu se připojí k národnímu týmu, který čekají čtyři zápasy v deseti dnech v rámci Ligy národů. Král byl totiž v pondělí dodatečně povolán. "Chceme ho vidět a mít ho dva týdny v týmu. O svém potenciálu nás v minulosti přesvědčil a všichni mu přejeme, aby pro něj další sezony byly úspěšnější, a tím pomohl i reprezentaci," řekl trenér Jaroslav Šilhavý o Královi.

Související obsah

Alex Král si tak alespoň částečně spravil chuť po velmi nepovedeném ročníku, který strávil především na lavičce. Během ročníku naskočil do Premier League na jednu minutu proti Watfordu, tři duely odehrál v Evropské lize. Po jednom duelu přidal v FA Cupu a Carabao Cupu.

Alex Král odešel během léta do West Hamu, takto jej představili Tomáš Souček a Vladimír Coufal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události