Motorsport

Lacko ovládl svůj letošní první závod. V EuroNASCAR se dařilo Doubkovi

Adam Lacko má za sebou podařené první dva závody na legendárním maďarském Hungaroringu. V prvním závodě dojel těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě, ale druhý už ovládl. V závodech EuroNASCAR, které se jeli na britském okruhu Brands Hatch, dojel dvakrát čtvrtý český závodník Martin Doubek.

V závodech tahačů na Hungaroringu byl jasným favoritem domácí závodník Norbert Kiss ze stáje Revesz Racing, jenž ovládl veškeré tréninky i kvalifikaci. A nikoho na pochybách nenechal ani v prvním závodě, který ovládl suverénním způsobem s více než devítisekundovým náskokem.

Pro dobré umístění si zajel také český závodník Adam Lacko, jenž dojel na čtvrtém místě se ztrátou pěti sekund na třetího Jochena Hahna. Druhý závod ale českému zástupci týmu Buggyra ZM Racing vyšel znamenitě. Takticky vyspělou a trpělivou jízdou si dojel pro vítězství.

Související obsah

​Na britském okruhu Brands Hatch se jely závody EuroNASCAR, kam se přesunuly z Valencie. A velmi dobře si vedl se svým Fordem Mustang český závodník Martin Doubek. Ten dojel na čtvrtém místě v kategorii EuroNASCAR 2 i EuroNASCAR Pro.

Naopak se nedařilo Aliyyah Kolocové, která "dvojky" nedokončila a v kategorii Pro dojela na 24. pozici. Její dvojče Yasmeen na závodech ze zdravotních důvodů nestartovala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události