Motorsport

Lacko v Maďarsku pokračoval v dobrých výkonech. Dvakrát se umístil na bedně

Víkendové závody Evropského poháru tahačů na maďarském Hungaroringu pokračovaly třetími a čtvrtými závody. A opět byl hodně vidět český závodník Adam Lacko, který dojel na druhém a třetím místě. V EuroNASCAR se pak dařilo Martinu Doubkovi, jenž v kategorii PRO dojel třetí.

Adam Lacko z Buggyra ZM Racing během víkendu obsadil všechny tři medailové pozice. Po sobotním vítězství a čtvrtém místě zkompletoval sbírku nedělním druhým a třetím místem.

V celkově třetím víkendovém závodě odstartoval z druhého místa, na kterém se držel po celý průběh závodu. A nakonec tak také projel cílem. Zvítězil opět domácí Norbert Kiss.

Související obsah

​Následující závod byl o poznání zajímavější. Dlouhou dobu vedl Lackův parťák Teo Calvet, jenž za sebou držel další hvězdy. Jenže tři kola před koncem kvůli technickým problémům musel ze závodu odstoupit.

Pěkný souboj předvedl Lacko a Sascha Lenz. Český řidič na svého soupeře tak dlouho tlačil, až se před něj nakonec dostal. Bral tak nakonec bronz a v celkovém pořadí je čtvrtý. Z výhry se opět radoval Norbert Kiss.

Pokračovaly také závody EuroNASCAR ve Velké Británii. V kategorii PRO dojel na třetím místě český závodník Martin Doubek s Fordem Mustang. Za vítězným Alexanderem Graffem zaostal o 821 tisícin. Aliyyah Kolocová dokončila závod na 20. místě. Ve "dvojkách" dojel Doubek těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě a Kolocová se vyšvihla na 13. příčku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události