Fotbal

Čtyři roky natvrdo. Agresivní fotbalista vyfasoval za potyčku tvrdý trest

Čtyři roky natvrdo. Agresivní fotbalista vyfasoval za potyčku tvrdý trest
Zápas mezi Toužimí a Chebem nabídl kromě fotbalu i pěstní souboj (ilustrační foto). | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový duel karlovarského krajského přeboru mezi Toužimí a Chebem, který se odehrál před necelými 14 dny, má očekávanou dohru. Hostující Petr Sedlák, který v utkání neudržel emoce na uzdě a mlátil pěstmi protihráče, vyfasoval za své chování tvrdý trest. Disciplinární komise případ projednala a vynesla rozsudek – hráč Chebu si celé čtyři roky nezahraje.

Nižšími fotbalovými soutěžemi otřásl před několika dny pořádný skandál. V utkání karlovarského krajského přeboru totiž došlo na pěsti. V závěrečných minutách duelu mezi dvanáctým a jedenáctým celkem soutěže se odehrály hodně nechutné scény. 

Když totiž zůstal po zákroku jednoho z hráčů Toužimi ležet na zemi chebský fotbalista, nedokázal hostující Petr Sedlák zkrotit své emoce a vydal se spoluhráče pomstít. Na soupeře, jenž se údajným faulem provinil, se nelítostně vrhl, svalil ho na zem a začal do něj mlátit pěstmi. 

Běsnícího hráče nakonec zpacifikovali ostatní fotbalisté ve spolupráci s rozhodčími a Sedlák obdržel červenou kartu. Napadeného Zdeňka Dvořáka museli ošetřovat lékaři. Protože se sudí o incidentu zmínili v zápise, začala ho řešit i disciplinární komise, která teď vynesla verdikt. 

Související obsah

​A ten je pro Sedláka hodně tvrdý – vyfasoval zákaz aktivní činnosti na celé čtyři roky. Dvořák naopak obdržel za nedovolený zákrok, jenž celou potyčku vyvolal, dvouzápasový trest. 

Různé incidenty se nedějí jen na fotbalových hřištích, takhle se rvali hráči a fanoušci při basketbalu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události