Další sporty

Global Champions míří do Stockholmu. Prague Lions útočí na třetí výhru v řadě

Global Champions míří do Stockholmu. Prague Lions útočí na třetí výhru v řadě
Závody Global Champions ve Stockholmu Zdroj: profimedia.cz

Ve švédském Stockholmu vypuknou už v pátek další závody Global Champions. Na startu budou i Prague Lions, kteří zvítězili při posledních dvou zastávkách a v celkovém pořadí jim patří druhé místo.

Prague Lions zvítězili v soutěži týmů jak v Saint-Tropez, tak i v Cannes a posunuli se z desátého místa až na druhou příčku. Nyní se pražský tým objeví ve Stockholmu a bude útočit na třetí výhru v řadě. Lions nastoupí ve dvojici s Leopoldem van Astenem a Pieterem Devosem, jenž bude zároveň usilovat o vítězství i v individuálním závodě.

Naopak na startu se neobjeví Anna Kellnerová, která se tento víkend účastní turnaje Prague Cup 2022 v pražské Chuchli, kde obhajuje spolu s dalšími českými jezdci loňské vítězství v Poháru národů.

Související obsah

Global Champions se uskuteční na ikonickém stadionu ve Stockholmu, který hostil už olympijské hry v roce 1912 a 1956. Před domácím publikem se pak předvedou zlatí hrdinové z olympiády v Tokiu Peder Fredricson, Malin Baryard-Johnssonová a Henrik von Eckermann. V hlavním městě Švédska se pak objeví také čtvrtý muž individuálního žebříčku Ben Maher, který přiveze koňskou hvězdu nejtěžšího kalibru – ryzáka Explosiona W.

Parkurové Global Champions můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo.

Mezinárodní parkurové závody se konají i v pražské Chuchli:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události