MMA

Martínek před premiérou v KSW navážil a hlásí: Stawowy je plechová palice

Premiéře Michala Martínka v polské MMA organizaci KSW už nic nebrání. Den před zápasem v těžké váze s domácím bijcem Filipem Stawowym stejně jako všichni ostatní úspěšně navážil, a tak se na něj můžou fanoušci na sobotním galavečeru těšit.

Michal "Blackbeard" Martínek během své MMA kariéry nastoupil celkem do dvanácti zápasů, z nichž většinu absolvoval v Oktagonu. Na kontě má devět výher a tři porážky. Pouze dva souboje nebyly ukončeny před časovým limitem, jinak šesti výher český bijec dosáhl díky KO nebo TKO. Podobnou bilanci má i jeho polský soupeř, který před limitem ukončil osm z jedenácti soubojů. 

Očekávám od toho zápasu trochu jiný průběh. Já jsem agresivní striker, který jde dopředu. On je plechová palice, která dost ustojí. Těží z toho a otáčí zápasy, kdy prohrává. Kluci se do něj vysypou a on je pak trefí," řekl před soubojem Martínek, který zažije v KSW svoji premiéru. 

Související obsah

​Kromě Martínka úspěšně navážili i další zápasníci, kteří se galavečeru v polské Toruni zúčastní. Těšit se tak dále můžete na titulový zápas mezi Marianem Ziólkowskim, který bude už potřetí bránit pás, tentokrát proti Sebastianu Rajewskému. 

Martínek je lovec obrů, soupeř bulldog s plechovou palicí, říká Reinders před KSW 71:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události