MMA

Pešta schytal technické KO už v prvním kole a sezona v PFL pro něj končí

Pešta schytal technické KO už v prvním kole a sezona v PFL pro něj končí
Zdroj: Profimedia

Český MMA zápasník Viktor Pešta nezvládl v Professional Fighters League (PFL) ani svůj druhý zápas. S Australanem Robem Wilkinsonem prohrál technickým KO už v prvním kole, když ho jeho soupeř umlátil na zemi. 31letý bijec tak definitivně přišel o šanci postoupit do play-off.

Aby si Pešta udržel naději do play-off mezi nejlepší čtyři, potřeboval vyhrát už v prvním kole a zároveň spoléhat i na další výsledky. Na svého soupeře proto velmi tvrdě nastoupil, když se pokusil hned o dva takedowny, ale Wilkinsonovi se podařilo pokaždé vrátit rychle na nohy a pak sám převzal iniciativu. 

Australan zasáhl Peštu několika tvrdými údery do hlavy, čímž jej dostal do defenzivy, ze které se už nedokázal dostat. U pletiva padl český zápasník na kolena, kde ho Wilkinson zasypal dalšími tvrdými ranami, načež rozhodčí v čase 3:03 ukončil zápas technickým KO. Wilkinson si tak díky výhře připisuje šest bodů do tabulky, díky čemuž postupuje play-off. Pro Peštu letošní sezona v PFL končí, když oba zápasy prohrál v prvním kole.

 

MMA zápasník Viktor Pešta ukázal, jak se rodí šampion:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události