MMA

Soupeř si o mě zlomil zápěstí, hlásí bijec Martínek. Od manželky dostane špagety

Zápasník Michal Martínek si po přestupu do organizace KSW připsal vítězný debut. Na galavečeru KSW 71 dokázal český bijec udolat polského soupeře na body a následně ocenil, co všechno Filip Stawowy vydržel.

"Věděl jsem, že to i vzhledem k soupeři bude dlouhý zápas, který asi skončí na body. Ale překvapilo mě, kolik toho soupeř ustál a že bojoval až do konce. Potvrdilo se totiž, že má zlomenou očnici a ještě si zlomil zápěstí o můj obličej. Ukázala se síla jeho polského srdce, je to bojovník," prozradil Martínek v rozhovoru pro TV Nova.

32letý český fighter si po odchodu z ruské organizace ACA připsal úspěšnou premiéru na KSW. Na soupeře Filipa Stawowého, pro kterého to byl také první zápas v polské organizaci, se Martínek pilně připravil a naordinoval tu správnou taktiku.

Související obsah

​"Takticky to probíhalo vše podle plánu, držel jsem si distanc a trefoval jsem ho z dálky. Nechtěl jsem jít do zbytečných přestřelek," vysvětlil Michal Martínek, který sice přiznal, že má radši aktivní pojetí boje, ale v tomto případě účel světil prostředky.

Související obsah

​Český zápasník tak má za sebou úspěšný debut v KSW a domu si odnesl nablýskanou trofej. Navíc ho čeká odměna od jeho manželky, od které už dostal v kleci pusu. "Budou špagety bolognese, podle mě je umí nejlépe na světě," dodává spokojený Michal Martínek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události