MMA

Kotalík v K. O. magazínu: Činu, který mě dostal za mříže, lituji. Selhal jsem

Další díl K. O. magazínu, pořadu o bojových sportech, přinesl rozhovor s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem, který se rozpovídal o svých začátcích, ale také o tom, proč strávil necelé čtyři roky ve vězení. Nechyběla ani tradiční soutěž a také reportáž, která shrnula uplynulých 14 dní v bojových sportech.

"K bojovým sportům jsem se dostal přes cvičení, se kterým jsem začal, abych se zalíbil holkám. Začalo mi to jít, bavilo mě to a chtěl jsem hlídat. Chtěl jsem mít také takový respekt. K boxu jsem se dostal díky Rockymu a také díky tomu, že můj děda byl boxer," rozpovídal se o svých začátcích Kotalík.

Zápasník měl ale před šesti lety konflikt na diskotéce, kvůli kterému šel následně na necelé čtyři roky za mříže. "Byl jsem necelé čtyři roky ve výkonu trestu. Vyrojily se kolem toho ale dezinformace. Mluvilo se o tom, že jsem mezinárodně pašoval drogy, že jsem někde zabil stařenku. Nejvíc ale bylo to, že jsem si údajně vyhlédl 15letého kluka, kterého jsem chtěl zlikvidovat," začal svůj příběh Kotalík.

"Pravda je taková, že jemu bylo o tři roky víc, byl hodně opilý, já ne. A byl hodně agresivní. Měl problém s celou diskotékou. Já na něj narazil, když ho chtěli zmlátit dva kluci, do kterých se hodně opíral. Mně vadilo, že na něj chtějí jít ve dvou. Toho kluka jsem vzal ke stolu, kde se choval slušně," pokračoval.

Související obsah

​V tu chvíli začal osudový moment. "Pak vzal přítelkyni tancovat a snažil se ji ne asi úplně znásilnit, ale začal ji nevybíravě osahávat. Ona nechtěla, on jí dal pěstí a típl o ni cigaretu. Já ho vytáhl ven, kde jsem na něj řval. On mi řekl pár sprostých slov a snažil se mě praštit. Z reflexu jsem ho pak praštil zpátky a odešel. To bylo naposledy, co jsem ho viděl," popisoval Kotalík.

"O půl roku později mi zaklepala na okno kriminálka, že došlo k těžkému zranění. Já jsem přiznal, že ke konfliktu došlo, ale neuvědomoval jsem si, že bych ho praštil tak, že bych ho zranil. Všechno jsem nakonec přijal. Neměl jsem vybouchnout. Dodnes toho lituji. Jako profík jsem tehdy selhal a měl jsem to vyřešit jinak," uzavřel Kotalík, který šel do vězení dva roky po daném incidentu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události