Hokej

Nad Energií se stahují mračna. Nevím, co bude dál, řekl majitel. Prodá licenci Zlínu?

Nad Energií se stahují mračna. Nevím, co bude dál, řekl majitel. Prodá licenci Zlínu?
Fanoušci Karlových Varů možná budou chodit fandit jen na druhou ligu. Zdroj: Profimedia.cz

Hokejová extraliga se sice uložila k tradičnímu "letnímu" spánku, poslední dny však v kuloárech rezonuje hodně zajímavá informace. Karlovarská Energie prý totiž jedná se Zlínem o prodeji licence pro nejvyšší českou soutěž. K situaci se už vyjádřil i majitel západočeského celku Karel Holoubek. Ten prohlásil, že vůbec neví, jak to bude dál.

Poklidné vody letní přestávky v hokejové extralize rozvířily zvěsti o tom, že karlovarská Energie z finančních důvodů hodlá prodat extraligovou licenci. Aby zabránil vlně dalších spekulací, rozhodl se majitel západočeského klubu promluvit a objasnit situaci, která okolo mistra ligy z roku 2009 panuje. 

"Jak to bude dál, zatím nevím. Jde o to, že v Karlovarském kraji nejsou tak bonitní firmy, které by s ekonomickým provozem hokeje sponzorsky pomohly," řekl Karel Holoubek pro oficiální webové stránky klubu, a zareagoval tak na několik článků v médiích.

Související obsah

Prodej licence se spojuje se Zlínem, který letos sestoupil do Chance ligy a do nejvyššího patra českého hokeje by se co nejdřív rád vrátil. Jak celá situace dopadne, napoví nejbližší dny a týdny.

Zástupci extraligy probrali součinnost s ČSLH v příští sezoně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události