Další sporty

Jake Paul se vrací do ringu, v létě se utká s bratrem Tysona Furyho

Jake Paul se vrací do ringu, v létě se utká s bratrem Tysona Furyho
Boxer Jake Paul Zdroj: Profimedia.cz

Slavný youtuber a v posledních letech také boxer Jake Paul se pošesté ve své kariéře představí v boxerském ringu. V srpnu se utká s Tommym Furym, bratrem slavného a neporaženého šampiona Tysona.

Na rvačku s Tommym Furym (8–0) mělo dojít již v prosinci minulého roku, ale britský boxer musel odstoupit kvůli zdravotním problémům. Náhradníkem byl Tyron Woodley, kterého Jake Paul (5–0) podruhé v řadě porazil. Fury je zároveň účastníkem britského Love Islandu, který můžete sledovat na videoportálu Voyo

Nyní na očekávaný souboj konečně dojde, neporažený youtuber se utká s neporaženým profesionálním boxerem na začátku srpna ve slavné newyorské Madison Square Garden. Pro Jakea Paula půjde o první zápas proti boxerovi. Ve své kariéře se Paul postavil youtuberovi, basketbalistovi či zápasníkům MMA. 

"Je to oficiální, sestřelím hlavu malému Furymu," napsal na svůj osobní instagram známý influencer. Ani jeden ze zápasníků dosud v kariéře nepadl, Paul naposledy porazil MMA zápasníka Woodleyho, Fury si poradil s Bocianským ve Wembley, kde byl hlavním zápasem souboj jeho bratra s Dillianem Whytem. 

Související obsah

​Na stejném galavečeru se představí také hvězdná boxerka Amanda Serranová (42–2–1), která bude obhajovat tituly WBC, WBO a IBO v pérové váze proti Brendě Carabajalové. Rodačka z Portorika v dubnu prohrála po deseti letech, čímž zaznamenala druhou porážku v kariéře.

Tyson Fury v dubnu knokautoval Whytea, udržel si neporazitelnost a ukončil kariéru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události