Fotbal

Před lety odchod za miliardy, teď návrat zadarmo. Pogba opět posílí Juventus

Před lety odchod za miliardy, teď návrat zadarmo. Pogba opět posílí Juventus
Fotbalista Paul Pogba Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Paul Pogba definitivně opouští Manchester United a stane se novou posilou Juventusu Turín, kam přestoupí jako volný hráč. 29letý hvězdný záložník by měl nový kontrakt podepsat na začátku července.

Přestupová sága okolo Paula Pogby je u konce. Francouzský fotbalista se nakonec dohodl, že po konci smlouvy v Manchesteru United zamíří do Juventusu Turín.

Podle renomovaného novináře Fabrizia Romana je vše dohodnuto a už se řeší pouze délka kontraktu. K oficiálnímu podpisu a představení hráče by pak mělo dojít na začátku července.

Související obsah

​V případě Pogby jde o opravdu zajímavý přestup. 29letý záložník totiž jako junior prošel mládežnickými výběry v Manchesteru United, následně v roce 2012 jako 19letý hráč odešel do Juventusu, kde rozjel velkou kariéru. O čtyři roky později se ale stěhoval z italského velkoklubu zpátky do United, kteří za něj tehdy zaplatili astronomických 100 milionů eur (cca 2,4 miliardy korun).

Nyní Paul Pogba opět zamíří do Juventusu, a to navíc zadarmo. V italském klubu, který v uplynulé sezoně skončil až na 4. místě v Serii A, by měl 29letý Francouz podepsat smlouvu na čtyři roky.

​To z Liverpoolu zase odešel hvězdný Sadio Mané, který přestoupil do Bayernu Mnichov:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události