Další sporty

Šermíř Choupenitch má další singl, spolupracoval i s účastnicí SuperStar

Alexander Choupenitch se raduje po výhře v souboji o bronz
Šermíř Alexander Choupenitch | Zdroj: profimedia.cz

Český šermíř Alexander Choupenitch má další singl. 28letý fleretista tentokrát vydává písničku Za tebou, na které spolupracoval i s účastnicí soutěže SuperStar Klárou Berishou.

28letý Choupenitch vydává už šestý singl. A nadále tak pokračuje ve své hudební kariéře. "Singl se jmenuje Za tebou a vznikal trochu na dálku, protože v Česku kvůli turnajům a tréninkům moc nebývám," prohlásil český fleretista, jenž na olympijských hrách v Tokiu vybojoval bronzovou medaili.

Svou nejnovější písničku navíc český šermíř vydal ve spolupráci se zpěvačkou Klárou Berishou, která před dvěma lety zazářila v soutěži SuperStar. "S Klárou se známe z Brna, takže jsme si napsali. A potom jsme si posílali navzájem texty a svoje pasáže," prozradil ke spolupráci Alexander Choupenitch, který nedávno na mistrovství Evropy skončil na 5. místě.

Související obsah

​Na písni Za tebou se podílelo studio Davida Kopa, které s českým fleretistou spolupracovalo už při singlu Boj, v jehož videoklipu se tehdy objevil i český MMA zápasník Jiří Procházka. "Nový singl vznikl úplně na pohodu, spolupráce s Klárou byla fakt skvělá. Stihli jsme k tomu nafotit cover fotku, ale bohužel na klip nebyl prostor," dodává Choupenitch, jehož nový singl si můžete poslechnout zde.

Podívejte se na videoklip k písni Boj, ve kterém si zahrál i aktuální držitel titulu v UFC Jiří Procházka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události