Fotbal

Krmenčíka vítaly davy na letišti. Pak pobavil lámanou angličtinou

Krmenčíka vítaly davy na letišti. Pak pobavil lámanou angličtinou
Michael Krmenčík ze Slavie Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

V minulém týdnu dokončil přestup do indonéské Jakarty, nyní do hlavního města Indonésie přiletěl. Michaela Krmenčíka na letišti vítaly stovky fanoušků, v následném rozhovoru pro klub pobavil velmi lámanou angličtinou.

Podobně jako Kúdelu v minulém týdnu, i Krmenčíka vítali předevčírem na letišti fanoušci asijského celku. Někdejší kanonýr Plzně stihl zapózovat se šálou a vyfotit se s fanoušky jeho nového zaměstnavatele. Poté se vydal do sídla jakartského fotbalového klubu. 

Následně se v šatně postavil před kameru a odpovídal na dotazy klubových novinářů. Popisoval svůj první den v indonéské metropoli a prozradil například své fotbalové vzory. Zavzpomínal také na zkušenosti v Lize mistrů či v Evropské lize. 

Nejen čeští fanoušci si ale nemohli nevšimnout velmi lámané a špatné angličtiny, velká část z nich jej přirovnala k rozhovoru Stanislava Řezáče, který kdysi "zkoušel šůšn" a stále baví fanoušky. Na celý rozhovor se můžete podívat na síti Youtube indonéského mužstva.

Související obsah

Český internacionál často koktal, pletl si slova a nedařilo se mu dodržet správný slovosled věty v cizím jazyce. Nakonec ale rozhovor dokončil, přesto to u českých fanoušků spíše vyvolalo úsměv na tváři. Pro Krmenčíka bude Persija po Belgii a Řecku třetí zahraniční štací.

Michaela Krmenčíka ve Slavii nahradí například Václav Jurečka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události