Fotbal

Krmenčík končí po roce v Indonésii. Do Česka se ale nejspíše nevrátí

Krmenčík končí po roce v Indonésii. Do Česka se ale nejspíše nevrátí
Michael Krmenčík | Zdroj: Persija Jakarta

Český fotbalový útočník Michael Krmenčík se před rokem vydal do hodně exotické destinace v Indonésii. Po roce ale další kapitolu své kariéry uzavírá a z Jakarty odejde. Podle jeho manažera Daniela Smejkala si zatím novou destinaci nevybral a trénuje individuálně. Návrat do české ligy ale spíše nevyjde.

Michael Krmenčík se společně s Ondřejem Kúdelou rozhodl posílit indonéskou Jakartu v létě loňského roku. Persija nakonec skončila druhá a z titulu se raduje celek PSM Makassar. Nyní si tak hráči užívají zaslouženou dovolenou, někteří se ale do jakartského celku již nevrátí. 

Český útočník, který si zahrál za Plzeň i za Slavii, oznámil svůj konec na instagramu. "Ahoj, Jakarto, díky za všechno. Můj čas v klubu skončil, byla to skvělá sezona, ale tohle je fotbalový život. Něco krásného končí a něco mnohem hezčího začíná," napsal bývalý reprezentační útočník. 

Související obsah

Následně poděkoval celé zemi a fanouškům klubu Persija Jakarta. "Indonésie mě naučila vážit si lidí, jídla a zdraví. Děkuji za krásný rok a za podporu, které si vážím," doplnil třicetiletý útočník, který odehrál 23 utkání a vstřelil 10 branek. 

A jaká bude budoucnost zkušeného českého útočníka? "Michael trénuje individuálně a zkoumá svoje možnosti. Už nějaké nabídky přišly, ale zatím nedošlo k většímu jednání, je to v bodu nula. Ve hře je i návrat do Česka, ale Michael preferuje zůstat v zahraničí," řekl pro TN.cz hráčův manažer Daniel Smejkal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události