Fotbal

Nechte si zajít chuť. Legendární Hoeness se vyjádřil k přestupu Lewandowského

Nechte si zajít chuť.  Legendární Hoeness se vyjádřil k přestupu Lewandowského
Kanonýr Robert Lewandowski Zdroj: profimedia.cz

Přestoupí, nebo nepřestoupí? Sága okolo kanonýra Roberta Lewandowského nemá konce. Teď se k jeho budoucnosti vyjádřil i čestný prezident Bayernu Uli Hoeness. Ten vzkázal Barceloně, která o Poláka už dlouho usiluje, že se nemusí namáhat s další nabídkou.

Barcelona to rozhodně nevzdává a neustále navyšuje nabídku na Roberta Lewandowského, kterého chce získat z mnichovského Bayernu. Zatím to ale vypadá, že se jí ulovit pořádného sólokapra rozhodně nepovede. 

To potvrdil i čestný prezident klubu Uli Hoeness. Ten zástupcům katalánského celku vzkázal, že se nemusí snažit. "O žádné nové nabídce nevím. Ale podle toho, co jsem slyšel v Mnichově, si může Barcelona další nabídku ušetřit," uvedl podle listu kicker.de.

"Já o tom nerozhoduji, ale podle mě má Bayern jasné stanovisko. Robert by měl dodržet svůj kontrakt v klubu platný do roku 2023. Nedokážu si představit, že by existovala suma, která by klub přesvědčila o změně názoru," doplnil.

Související obsah

​​Sám fotbalista se naopak několikrát nechal slyšet, že by působiště rád změnil. Momentálně to však vypadá, že bude nadále střílet branky v dresu mnichovského giganta.

Robert Lewandowski v uplynulé sezoně střílel góly jako na běžícím pásu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události